Érvényét veszti a 2000. január 1. előtt kiállított személyazonosító igazolvány
Tisztelt Állampolgárok! Tájékoztatom Önöket, hogy a polgárok személyi adatainak és lakcímének nyilvántartásáról szóló 1992. évi LXVI. tv. 52/J. § (1) bekezdése értelmében, 2026. augusztus 3. napján érvényét veszti a 2000. január 1. napja előtt kiállított személyazonosító igazolvány.
Tekintettel a fentiekre, a fenti rendelkezéssel érintett ügyfelek, a későbbi torlódást elkerülendő, az okmánycsere érdekében haladéktalanul keressék fel bármely Kormányablakot.