Volt egyszer egy tiszatúra
Ha még fiatalabb diák lennék, s a tanév első óráján ülnék a padban rögtön tudnám, hogyan folytassam a „legkedvesebb nyári élményem” kezdetű mondatot. S tudva, hogy tőlem már nem kérdezik meg, még hevesebben előtörnek az emlékek, melyet gyorsan szeretne megosztani az ember társaival.', 'Június végén Futkos Attila szervezésében vágtunk neki maréknyi csapatként, hogy Tiszabecstől kenuval evezzünk le Tiszabercelig, összesen 180 km-t.